Zapraszamy na Dni Malanowa!

Każdego roku impreza zorganizowana na Dni Malanowa przyciąga tłumy ludzi. Przez dwa dni można skorzystać z masy atrakcji, posłuchać wspaniałej muzyki i zobaczyć na scenie artystów cieszących się dużą popularnością.

Impreza z okazji Dni Malanowa odbędzie się na boisku piłkarskim przy ul.Parkowej w Malanowie.

Oficjalne otwarcie już 26 maja o godz.17.00. Wówczas nastąpi podsumowanie GLPN oraz występy artystyczne lokalnych artystów. Śmiałkowie będą mieli okazję zmierzyć się również w wielu konkurencjach sportowych.

Tego dnia gwiazdą wieczoru będzie Future Folk. Zespół pojawi się na scenie o godzinie 21.00. 

Drugi dzień imprezy w Malanowie rozpocznie się 27 maja o godz. 12.00 mszą świętą w intencji mieszkańców gminy.

O godz. 16.00 będziemy mieli okazję podziwiać występy artystycznie lokalnych artystów. Wiele atrakcji znajdą również miłośnicy sportu, którzy zobaczą umiejętności osób ćwiczących karate oraz pokaz Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

Zapraszamy do udziału w zabawie o godz. 18.30, kiedy to na scenie pojawi się Eleni, a zaraz po niej uczestnicy wezmą udział w konkurencjach sportowych.

Z całą pewnością większość z nas będzie chciała zobaczyć wieczorny koncert. Na scenie o godz. 21.00 wystąpi znany i lubiany zespół Piękni i Młodzi.

Na sam koniec organizatorzy przygotowali pokaz sztucznych ogni oraz dyskotekę.

Dodatkowo uczestnicy zabawy będą mogli skorzystać z wesołego miasteczka, licznych punktów gastronomicznych oraz gier i zabaw.

Zapraszamy!

 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja