Kawęczyn: 33- latek kierował bez uprawnień. Motocyklista trafił do szpitala

Do groźnego wypadku doszło w ten weekend w miejscowości Tokary Pierwsze. W wyniku zdarzenia do szpitala trafił 33-letni motocyklista. 

W niedzielę, 14 maja około godziny 16.00 w miejscowości Tokary Pierwsze (gm. Kawęczyn) motocyklista nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i zjechał na pobocze, stracił panowanie nad kierownicą, a następnie wjechał w pole. Na miejsce zadysponowano strażaków z gminy Kawęczyn i Turku, policję oraz pogotowie ratunkowe. Strażacy udzielili poszkodowanemu pierwszej pomocy. 33- letni mężczyzna z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala w Turku.

Jak się okazało motocyklista kierował pojazd bez uprawnień i nie posiadał aktualnego OC. Mieszkańcowi powiatu tureckiego pobrano również krew, aby zbadać obecność alkoholu w organizmie.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja