Tuliszków: Niekonwencjonalna lekcja języka angielskiego w SP

W czwartek 17 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej w Tuliszkowie miały miejsce zajęcia warsztatowe dla uczniów w języku angielskim na temat Wielkiej Brytanii zatytułowane ‘Weird Britain’ (Dziwna Brytania), które dotyczyły niezwykłych, niekiedy dziwacznych zwyczajów, konkurencji sportowych i sposobów spędzania czasu wolnego przez wyspiarzy. 

Nick Clowes współpracownik Europejskiego Programu Edukacyjnego Nauka Bez Granic to profesjonalny nauczyciel języka angielskiego (rodowity Anglik, który prowadził zajęcia językowe nie tylko w Europie, ale też w Azji) w żywiołowy sposób zaprezentował uczniom klas trzecich gimnazjum mało znane oblicze kultury brytyjskiej. Interaktywna forma zajęć warsztatowych zmotywowała nawet mniej zaawansowanych uczniów do aktywnego udziału w tej nietypowej lekcji, a zabawne ciekawostki zapewne na długo pozostaną w pamięci nie tylko uczestników zajęć, ale też ich nauczycieli. Warsztaty zostały zorganizowane przez nauczycielkę języka angielskiego SP w Tuliszkowie p. Beatę Żarna we współpracy z p. Marcinem Pilarskim.

 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja