Kawęczyn: Zawody konne i Dzień Dziecka już w niedzielę

W najbliższą niedziel, 27 maja miłośnicy koni spotkają się w Kawęczynie. Okazją będą odbywające się tam już po raz XV Otwarte Mistrzostwa Gminy Kawęczyn w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi. Tego dnia świętować będą też najmłodsi mieszkańcy gminy.

Na zawody zaprasza samorząd gminy Kawęczyn oraz kawęczyńska Ochotnicza Straż Pożarna. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 13.00 na boisku sportowym przy Urzędzie Gminy. Rywalizacja toczyć będzie się w kilku kategoriach takich jak: zaprzęgi jednokonne i wielokonne - konie duże oraz konie małe. Przeprowadzone zostaną również zawody w kategorii juniorów.

Tego samego dnia na placu nieopodal Urzędu Gminy w Kawęczynie odbywać się będzie Gminny Dzień Dziecka. Na najmłodszych czekać będą atrakcje, które z pewnością wywołają uśmiechy na buziach dzieci.
 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja