Wideo: Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka w Kolnicy

Wiele atrakcji z okazji Dnia Dziecka czekało na najmłodszych w Kolnicy. Festyn Rodzinny odbył się 27 maja w Kolnicy w gminie Brudzew. Zarówno maluchy, jak i dorośli bawili się znakomicie, a impreza z całą pewnością odbędzie się również za rok. 

Festyn podobnie, jak w roku ubiegłym obfitował w muzykę. Uczestnicy imprezy mieli okazję wysłuchać Koncertu Orkiestry Dętej OSP w Brudzewie działającej przy GOK „Wozownia”. Chwilę później na scenie wystąpiły dzieci i młodzież z Przedszkola Gminnego oraz Szkoły Podstawowej im.Wojciecha z Brudzewa. Wyśpiewane piosenki oraz pokazy taneczne budziły wiele emocji wśród publiczności.

Swoje umiejętności zaprezentowali strażacy z OSP Brudzew. Druhowie pokazali, jak ciężką i niebezpieczną pracę wykonują każdego dnia i jak wiele umiejętności muszą posiadać, by móc ratować życie ludzi.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci. Było malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków czy kącik kreatywnej twórczości. Oprócz tego najmłodsi uczestnicy zabawy mogli wyszaleć się na dmuchańcach i skosztować łakoci.

Podczas festynu miłośnicy pojazdów mogli podziwiać zabytkowe auta Klubu Automobil Klub Turek.

Na zakończenie zabawy na chętnych czekała zabawa taneczna.

Organizatorami Festynu Rodzinnego byli Gmina Brudzew, Gminny Ośrodek Kultury „Wozownia”, PTTk Turek, TPD, Automobil Klub Turek oraz OSP Brudzew.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja