Gm.Turek: Pomóżmy Dominikowi Niespodziańskiemu w walce o lepszy dom

21 letni dziś Dominik Niespodziański miał zaledwie 15 lat, kiedy w tragicznym wypadku zginęła jego mama. Dziś młody mężczyzna stara się stanąć na nogi, a pomóc w walce o lepsze życie może każdy.

Prośbę o wsparcie na portalu Zrzutka.pl zamieściła siostra Dominika - Angelika Niespodziańska. - Celem utworzenia mojej zrzutki jest pomoc najmłodszemu Bratu Dominikowi Niespodziańskiemu w zgromadzeniu środków pieniężnych na ocieplenie domu i zmianę dachu w domu który zamieszkuje sam a o remoncie jego marzy od kilku lat - napisała. Ich mama zginęła w tragicznym wypadku, do którego doszło w 2012 roku na drodze krajowej w Wielopolu. Prowadzone przez nią osobowe auto czołowo zderzyło się z tirem. Od tamtej chwili Dominik został z ojcem, który obecnie mieszka sam, borykając się z poważnymi problemami finansowymi.

Pierwsze lata po śmierci mamy to nauka samodzielności i dużo obowiązków. Dziś młody mężczyzna pracuje i uczy się zaocznie. Pieniądze, które zarabia oraz renta po zmarłej mamie wystarczają jednak zaledwie na opłaty, jedzenie, podstawowe potrzeby i zapłatę czesnego za szkołę. 21-latkowi rodzeństwo - siostra i brat - pomaga jak może. Rok temu wspólnymi siłami wymieniono piec CO, ale dom od dawna nie przeszedł gruntownego remontu - m.in. ocieplenia w całości styropianem oraz wymiany więźby dachowej i pokrycia dachu. Trzeba tez postawić nowy komin paleniskowy z uwagi na nieszczelność, przecieki i ryzyko zatrucia dwutlenkiem węgla.

- Dom dom w którym mieszka brat wymaga remontu ,lecz z pieniążków które otrzymuje nie jest w stanie odłożyć wymaganej kwoty by zrobić remont samemu . Koszt remontu to około 20 000 zł a kwota ta przewyższa jego możliwości finansowe - pisze pani Angelika.

Link do zbiórki na remont domu: https://zrzutka.pl/dbeww3
 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja