Władysławów: ''Łączymy Pokolenia"- czyli koncert dla miłośników hip - hopu już w lipcu

Zapraszamy wszystkich miłośników hip - hopu do Władysławowa, gdzie 14 lipca odbędzie się impreza pod własną banderą Hip - Hop Fest In Tour 2018 ''Łączymy Pokolenia".

Impreza zacznie się o godzinie 12.00 na Gminnym Stadionie Znicza Władysławów. Wśród artystów, którzy zaprezentują się przed publicznością znajdą się między innymi Poznań: Kaczor, Małpa, Koni, Rafi, następnie reprezentanci z Torunia ze składu PTP: Buczer, Zelo. Wrocław będzie reprezentować Maskot, a Turek Tony Stark 91. Za gramofonami zobaczymy Dj.Seli.

Impreza oprócz zabawy ma też drugi cel. Ważne jest, by zmienić pogląd ludzi na ten gatunek muzyczny, którym jest tak zwany „Trzeźwy Hip – Hop" z dala od używek w postaci środków odurzających narkotyków.

Na uczestników koncertu czeka wiele niespodzianek i atrakcji zarówno dla najmłodszej, jak i tej starszej części publiczności. W końcu „Łączymy pokolenia”.

Organizatorami przedsięwzięcia są Organizatorzy Artur Wodziński i Mariusz Michalak oraz gmina Władysławów.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami:
https://www.facebook.com/events/1992201951093282     
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja