Siła, kondycja i niezbędne wskazówki, czyli trening z mistrzem Kamilem Gardzielikiem

Boks to jeden z najstarszych i najbardziej widowiskowych sportów. Kształtuje ciało oraz umysł. Jest to nie tylko sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu, ale również rozwija kondycję i siłę. O tym wszystkim opowiedział Kamil Gardzielik, który swoim trenującym dał również „niezły wycisk”.

Kamil Gardzielik- sportowiec z Dobrej, który odnosi same sukcesy w dziedzinie boksu. Do tej pory stoczył 8 zawodowych walk i każdą z nich wygrał. Trenuje pod okiem najlepszych i jest idealnym przykładem na to, że ciężka praca i ogromna pasja pomagają spełnić marzenia.

W sobotę, 2 czerwca w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku odbyło się Spotkanie z mistrzem. Rzecz jasna bohaterem tego dnia był Kamil Gardzielik, który przekazał uczestnikom istotne informacje na temat boksu.

Licznie przybyli na spotkanie sportowcy ćwiczyli pod okiem mistrza, co wcale nie było łatwe. Musieli oni bowiem wykazać się ogromną siłą i kondycją. Trener skupił się głównie na technice oraz akcjach, które wykorzystać można podczas walki.

- Cieszę się z dużej frekwencji i dziękuje Kamilowi Więcławkowi za zaproszenie. Ćwiczący pilnie słuchali wskazówek i starali się robić wszystko najlepiej- mówił Kamil Gardzielik.

Przydatne wskazówki są jednak bezcenne, a mieszkańcy Turku i okolic z całą pewnością udoskonalili swój kunszt.

Należy nadmienić, że organizatorem spotkania był Striker Turek.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja