Koncertowy sobotni wieczór, czyli Afromental oraz Wanda i Banda na Dniach Turku i Gminy Turek

Zaczęło się od aktywnego, sportowego poranka, ale to do gwiazd muzyki należał sobotni wieczór w Turku. Nie zabrakło także atrakcji dla dużych i małych.

Na początku lat 80. ubiegłego wieku Wanda Kwietniewska opuściła grupę Lombard i rozpoczęła karierę z własnym zespołem - Wanda i Banda. Turkowska publiczność miała okazję wysłuchać największych przebojów takich, jak chociażby „Nie będę Julią” podczas wieczornego koncertu w ramach Dni Turku. Charyzmatyczna artystka porwała nie tylko tych, którzy doskonale pamiętają początku jej kariery muzycznej, ale też młodszą część widowni. Po pierwszym koncercie emocje nie opadły, bo na scenie pojawił się Afromental i potwierdził, że muzyka rzeczywiście łączy pokolenia. Znana i lubiana grupa sprawiła, że sobotni wieczór nabrał wyjątkowego charakteru i z całą pewnością mieszkańcy nie zapomną tej soboty jeszcze długo.

Atrakcji nie brakowało także poza sceną. Na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przez całe sobotnie popołudnie i wieczór trwał bowiem festyn, podczas którego coś dla siebie mogli znaleźć zarówno ci młodsi, jak i starsi goście Dni Turku i gminy Turek.
 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja