Wideo: Zespół Dżem wystąpił dla turkowian. Dni Turku i Gminy Turek zakończone!

Dobiegły końca Dni Turku i Gminy Turek. Zakończył je koncert zespołu Dżem. Ze względu na ulewę wcześniejszy występ Margaret został przerwany. Dla turkowian nie wystąpiła również grupa Highwave. Na szczęście kultowy Dżem pojawił się na scenie, a tłumy ludzi były zachwycone.

Dni Turku i Gminy Turek trwały trzy dni, podczas których organizatorzy zapewnili mieszkańcom wiele niezapomnianych atrakcji. Zwieńczeniem tegorocznej imprezy był występ zespołu Dżem. Prawie do ostatniej chwili nie było wiadomo, czy grupa zaśpiewa dla turkowian. Ostatecznie udało się. Przybyli na Ośrodek Sportu i Rekreacji mogli wysłuchać znanych utworów i zobaczyć swoich idoli. Wspólne śpiewanie, wzruszenie i brawa były idealnym dowodem na to, że w tym roku Dni Turku i Gminy Turek były naprawdę udane. 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja