Władysławów: Indianie i wojowie, czyli Dzień Dziecka pełen atrakcji

Indiańska wioska, rycerskie zajęcia, a może zabawa na dmuchańcach? Najmłodsi mieszkańcy Władysławowa w niedzielne popołudnie mogli do woli przebierać w atrakcjach.

Na boisku przy szkole podstawowej w niedzielę, 10 czerwca wyrosła najprawdziwsza wioska indiańska. Naprzeciw niej swoje obozowisko rozbili wojowie i rycerze z Grodu Tura. Wszystko po to, aby najmłodsi, którzy tego dnia ich odwiedzili nie mogli narzekać na nudę. Zaczęło się od wspólnych tańców indiańskich, a co odważniejsi mogli popisać się swoimi umiejętnościami na scenie. Później pośród rozstawionych tipi każdy mógł spróbować swoich sił m.in. w wyścigach żółwi, łowieniu ryb, a nawet strzelaniu z łuku. Po drugiej stronie czekały natomiast zabawy przenoszące w czasie do średniowiecza, a co odważniejsi mogli nawet spróbować potrzymać miecz, albo przymierzyć elementy rycerskiej zbroi.

Na wszystkich śmiałków czekały słodkie upominki, a z twarzy maluchów nie znikały uśmiechy.
 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja