Tur 1921 Turek wygrywa z drużyną MKS Dąbie

W ostatnim meczu sezonu juniorzy młodsi Tura 1921 Turek gościli przeciwników z Dąbia.  Już w 2 minucie prowadzenie dla gospodarzy uzyskał Adam Kąciak, który z lewej strony pola karnego dośrodkował w kierunku dalszego słupka. Bramkarz z Dąbia źle ocenił lot piłki, która wpadła w samo okienko bramki.  Po chwili Mikołaj Modrzejewski przeprowadził akcję prawą stroną boiska zakończoną prostopadłym zagraniem w pole karne do Adama Kąciaka. 

Najlepszy strzelec Tura nie zmarnował sytuacji.  Rozgrywający bardzo dobry mecz Kąciak asystował przy trzeciej bramce, którą  z  bliskiej odległości zdobył  Miłosz Łukasik.   Czwarta bramka padła po stałym fragmencie gry. Bartosz Stasiak dośrodkował z rzutu wolnego na głowę Szymona Walczaka, który uderzył nie  do  obrony.  Ostatnią bramkę w pierwszej połowie po indywidualnej akcji prawą stroną zdobył Mikołaj Modrzejewski.

Druga połowa zaczęła się od falowych ataków gości, którzy do czasu strzelenia bramki w 45 minucie nie opuszczali połowy Tura.  Efektem była bramka zdobyta z rzutu karnego.  Nadzieję gości na próbę nawiązania walki rozwiał Michał Dybus, który w swoim stylu zdobył bramkę po indywidualnej akcji. Drużynę z Dąbia stać było  jeszcze na strzelenie drugiej bramki po pięknym strzale zza linii pola karnego. Ostatnie zdanie należało do gospodarzy. Szybką kontrę po podaniu Mikołaja Modrzejewskiego wykończył Szymon Janicki. Był to jeden z lepszych meczy młodych piłkarzy Tura w rundzie wiosennej, gdyż przeciwnik to bardzo solidny zespół dysponujący dużą siłą fizyczną.  Zespół Tura przewyższał jednak gości organizacją gry oraz skutecznością.


Kacper Majcherek(41 Patryk Chojnacki),Michał Dybus, Kacper Krzyżostaniak, Jakub Kubiak, Patryk Jaśkiewicz, Bartosz Stasiak, Szymon Walczak, Mikołaj Modrzejewski, Miłosz Łukasik(60 Patryk Mądrachowski), Bartosz Frątczak( 50Szymon Janicki), Adam Kąciak.

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja