Władysławów: Uroczyste zakończenie roku szkolnego w oddziale przedszkolnym Szkoły Podstawowej

W środowe popołudnie pięknym polonezem rozpoczęło się pożegnanie dzieci uczęszczających do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego we Władysławowie. 

Wzruszającymi piosenkami i mądrymi wierszami przedszkolacy pożegnali swoje dotychczasowe sale lekcyjne, ponieważ od września staną się pełnoprawnymi uczniami tej samej władysławowskiej podstawówki. Towarzyszyć im będzie ich dotychczasowa wychowawczyni – pani Elżbieta Kałużna.

Dyrekcja i Rodzice przygotowali dla najmłodszych podziękowania, nagrody a także specjalnie na tę okazję przygotowany tort.

Rodzice, składając życzenia wychowawcom i Dyrekcji, podkreślali jak bardzo są zadowoleni z dotychczasowej współpracy ze szkołą, i jak trafną decyzją było zapisanie ich dzieci do oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej. Angażowanie dzieci we wszystkie działania szkoły podstawowej przyczyniło się do ich wszechstronnego rozwoju, a wrześniowa nowa funkcja ucznia z pewnością będzie dla dzieci mniej stresująca.  
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2024 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja