Mieszkańcy Wyzwolenia „Powitali Lato” na deszczowo

Uczniowie zakończyli rok szkolny i udali się na zasłużone wakacje. Mimo deszczowej pogody wiele osób wzięło udział w organizowanym każdego roku Festynie Rodzinnym „Powitanie Lata”, który odbył się w sobotę 23 czerwca.

Wydarzenie zorganizowane było przez Samorząd Mieszkańców Osiedla Nr 3 i 7 w Turku, Spółdzielnię Mieszkaniową „Tęcza” oraz Burmistrza Miasta Turku. Każdy, kto chciał sprawić swoim pociechom radość, a także spędzić mile czas mógł w sobotnie popołudnie wziąć udział w Festynie Rodzinnym „Powitanie Lata”.

W programie było wiele atrakcji dla dzieci. Gry i zabawy, które znalazły wielu zwolenników mimo deszczowej pogody. Organizatorzy przygotowali kule wodne, suchy basen, koniki mechaniczne oraz przejazdy bryczką.

Główną atrakcją były konkursy składające się z 10 konkurencji. Trzeba było zmierzyć się między innymi z trafieniem piłką do kosza, czy ze skakaniem na skakance na rozmaite sposoby. Nagrodą były przygotowane słodkości dla łasuchów.

Dla uczestników wydarzenia zagrała „Kapela Zza Roga”, wystąpił zespół taneczny.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2024 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja