Kawęczyn: Piłkarskich emocji w Tokarach nie zabrakło

W czasie gdy cała Polska żyje meczem naszej reprezentacji z Kolumbią, na boisku w Tokarach piłkarskich emocji też nie brakowało.

Wszystko za sprawą odbywającego się tam XIII Gminnego Turnieju Piłki Nożnej. Do walki stanęły cztery drużyny. Po zaciętej rywalizacji najlepsi okazali się zawodnicy ze Skarżyna. Drugie miejsce zajęli piłkarze z Kawęczyna, trzecie - zawodnicy Tokar, a czwarte - rezeprezentacja Kowali Pańskich.

Przyznano także nagrody indywidualne. Najlepszym bramkarzem został Rafał Stasiak z Kowali Pańskich, a królem strzelców został Mateusz Lejman z Kawęczyna. Juniorzy Młodsi otrzymali medale za zdobycie wicemistrzostwa ligi okręgowej. Królem strzelców w juniorach ogłoszono Jakuba Czelustę. Nagrodę dla najlepszej zawodniczki otrzymała Julia Olek, a najlepszych zawodnikiem wybrano Kamila Ambroziaka.
 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja