Na Wyzwolenia pożegnali lato

Niedawno mieliśmy możliwość powitać lato, a teraz zbliżamy się do półmetku wakacji. Z tego powodu w piątek odbył się festyn osiedlowy przy ul. Wyzwolenia. Impreza miała hasło „Żegnaj lato na rok”. Organizatorami byli Spółdzielnia Mieszkaniowa „Tęcza”, TKKF „Tęcza”.

Festyn osiedlowy był jedną z ostatnich szans na pożegnanie lata i zabawę. Już wkrótce pociechy czeka bowiem powrót do szkoły. Uczestnicy mieli do wyboru szeroki wachlarz atrakcji, aby sprawić by były to niezapomniane chwile.

Dzieci chętnie brały udział w rozmaitych konkurencjach sprawnościowych-skakały na skakance, rzucały do celu i na jak największą odległość. Nagrodami były słodkie przekąski, czyli coś, co najmłodsi lubią najbardziej.

Festyn był wspaniałą okazją do odciągnięcia zarówno małych jak i dorosłych mieszkańców od telefonów komórkowych czy komputerów. Warto skorzystać z ostatnich promieni słonecznych, bo jak przypominało hasło wydarzenia-następne lato dopiero za rok.

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2024 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja