Władysławów: Skradziono wartościowe instrumenty Młodzieżowej Orkiestry Dętej

W nocy z wtorku (26 czerwca) na środę (27 czerwca) skradziono instrumentu muzyczne Młodzieżowej Orkiestry Dętej. Sprawcy włamali się do Gminnego Ośrodka Kultury we Władysławowie gdzie dopuścili się przestępstwa. Sprawcy zostali zatrzymani, a za kradzież z włamaniem może grozić im do 10 lat więzienia.

Dwoje mężczyzn w wieku 29 i 41 lat włamało się do Gminnego Ośrodka Kultury we Władysławowie i zabrało niezbędne do gry instrumenty wraz z futerałami oraz rzutnik.

Informujemy, że wśród skradzionych instrumentów znalazły się trąbka b Jupiter, trąbka b Prelude By Bach TR 710, trąbka b Roy Benson TR 101, klarnet b J. Michael, klarnet b 6. Klarnet b Buffet, saksofon sopranowy es STAGG oraz puzon wentylowy b Jupiter JTB700V. Łączna wartość rzeczy to około 12 000- 13 000 tys.zł. 

Osoby odpowiedzialne za kradzież zostały zatrzymane. Za kradzież z włamaniem sprawcom grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2024 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja