Tuliszków: IV Mistrzostwa Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo

26 czerwca na hali sportowej w Tuliszkowie odbyły IV Mistrzostwa Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie.

W turnieju wzięły udział zawodnicy z grupy młodszej. Wiele siły, wytrwałości i pracy włożyli zawodnicy biorący udział w mistrzostwach. Tego dnia dla dzieci było to wielkie wydarzenie bowiem dla niektórych był to pierwszy turniej i możliwość zaprezentowania się przed rodzicami i najbliższymi jak i sprawdzeniem swoich umiejętności nabytych na treningach. Młodzi sportowcy zasłużyli na pochwałę bo toczone walki były wspaniałym widowiskiem. Każdy z zawodników otrzymał medal, dyplom.

Podczas turnieju odbyło się także wręczenie certyfikatów potwierdzających zdany egzamin na wyższy stopień uczniowski kyu który otrzymali:
pas biało-żółty:
Jakub Kotarski, Aleksandra Drabina, Oliwier Chorążewski, Kacper Moksik, Bartosz Hejna, Patryk Brzęcki, Szymon Majkowski, Wojciech Wągiel, Kacper Kujawiak, Seweryn Witkowski
pas żółto - pomarańczowy:
Nadia Drożak, Kamil Grabowski, Mateusz Durski, Marika Grześkiewicz, Natalia Zając, Kinga Zając, Kacper Zając, Marcel Majkowski, Ania Oblizajek
pas pomarańczowo – zielony:
Maria Pakulska, Klaudia Tomaszewska, Łucja Pawlicka, Majka Poprawska, Julia Powaga

Mistrzostwa klubu były podsumowaniem i sprawdzianem pracy wykonanej przez dzieci na zajęciach jak i kontynuacja cyklicznych mistrzostw sekcji. Gratuluje wszystkim wytrwałości, ducha walki i zaliczenia egzaminu na wyższy stopien kyu.

Turniej wspierał sponsor klubu IzoSerwis - Jakub Kowalczyk, Burmistrz GiM w Tuliszkowie, p. Grzegorz Ciesielski, firma PosGlanc p. Tomasz Glanc, Hurtownia Artykułów Przemysłowych – Józef Andrzejewski, za co bardzo dziękujemy.

Trener sekcji
- Michał Gaj

 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja