Władysławów: Festynem „Bezpieczne Wakacje” powitali lato

Mimo niesprzyjającej aury Festyn Bezpieczne Wakacje znalazł wielu zwolenników. Zarówno dzieci, jak i dorośli bawili się na sportowo, a organizatorzy przegotowali wiele niespodzianek.

W sobotę, 30 czerwca w miejscowości Stawki w gminie Władysławów odbył się festyn zorganizowany przy współpracy OSP Wyszyna i Baszty Wyszyna. Organizatorzy tego dnia zapewnili wiele atrakcji z których skorzystali zarówno dzieci, jak i dorośli.

Były pyszne kiełbaski z grilla, wata cukrowa i lody. Dzieci mogły bawić się na dmuchańcach oraz przejechać kucykiem. Wiele emocji budził pokaz strażacki oraz pierwszej pomocy.

Nie zabrakło również emocji sportowych. Najpierw w piłkę nożną zagrali najmłodsi, a następnie na boisko wkroczyli dorośli. Na boisku pojawiły się drużyny Meble Kowalski i Kupiec, OSP Grzymiszew oraz OSP Wyszyna. Swoje umiejętności mogli zaprezentować również miłośnicy piłki siatkowej.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2024 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja