Gmina Turek: Radni za tym, żeby miasto dołożyło się do drogi

Droga Obrzębin-Słodków Kolonia, łącząca dwa cmentarze to priorytetowa inwestycja gminy Turek. Radni chcą, żeby miasto wsparło ją finansowo.

Podczas ostatniej sesji radni podejmowali uchwałę dotyczącą zmian w budżecie. Wójt Karol Mikołajczyk wskazywał wówczas, że gmina jest już po wielu przetargach na inwestycje i niestety najniższe oferty i tak przewyższają kosztorysy inwestorskie. Z wnioskiem o to, aby miasto dołożyło się do budowy drogi łączącej cmentarze wystąpił wiceprzewodniczący rady Stanisław Kaczmarek. Wskazywał on, że kiedy miasto podejmowało decyzję o budowie ul. Kaczmarskiego, gmina także udzieliła wsparcia finansowego.

Sugestię wiceprzewodniczącego potraktowano jako wniosek formalny i radni jednogłośnie opowiedzieli się za tym, aby wystąpić do władz miasta o udzielenie wsparcia przy realizacji inwestycji.
 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja