Wideo: Rzucił się na policjanta. Odpowie przed sądem

Dzięki czujności turkowskich funkcjonariuszy oraz pozytywnej postawie obywatelskiej mieszkańców miasta zatrzymano mężczyznę, który mógł stanowić zagrożenie na drodze. Przypadek sprawił, że policjanci znaleźli się na skrzyżowaniu, gdzie z niewyjaśnionych przyczyn na środku stał samochód osobowy. 

Dzisiaj, tj. 6 lipca o godzinie 8.00 policjanci podjęli interwencję wobec kierującego samochodem osobowym mężczyzny, który z niewiadomych przyczyn zatrzymał się na środku skrzyżowania w Turku.

Funkcjonariusze, by sprawdzić przyczynę zachowania kierowcy podeszli do niego. Mężczyzna nie odpowiadał na pytania, wypowiadał się w niezrozumiały sposób i nie wykonywał poleceń. Policjanci musieli pomóc kierowcy wydostać się z samochodu po czym zabrali go do radiowozu.

Mężczyzna zaczął wykazywać agresję w stosunku do policjantów, dlatego konieczne było jego obezwładnienie. Policjantowi pomogli przypadkowi mieszkańcy, który znaleźli się w miejscu zdarzenia.

Kierowca był trzeźwy, jednak ze względu na irracjonalne zachowanie pobrano mu krew do badań w celu ustalenia obecności środków odurzających w organizmie.

Mężczyzna zatrzymany został do wyjaśnienia sprawy i będzie odpowiadał karnie za naruszenie nietykalności cielesnej policjanta.

Materiał wideo przesłał jeden z czytelników.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja