Turek: Flo i puchary dla najlepszych źrebaków

Źrebięta różnych ras miały okazję zaprezentować swoje walory podczas premiowania, które zorganizowano w sobotę, 7 lipca na terenie turkowskiego OSiRu. 

Każdy z koni, które prezentowały się na murawie oceniany był przez profesjonalną komisję. Uwagę zwracano nie tylko na budowę konia, ale też jego charakter, kondycję, przygotowanie do wystawy oraz zachowanie podczas ruchu w stępie i kłusie. Można było podziwiać źrebięta różnych ras takich jak chociażby wielkopolska, małopolska czy polski koń szlachetnych półkrwi. Źrebięta nagradzane podczas tego typu wydarzeń zwiększają szansę na lepszą sprzedaż. Ważna jest jednak również odpowiednia praca z koniem.

Organizatorami wydarzenia, w którym uczestniczyli hodowcy z całego regionu byli Wielkopolski Związek Hodowców Koni Wielkopolskich w Gnieźnie, a także Powiatowe Koło Związku Hodowców Koni Wielkopolskich w Turku.
 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2024 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja