Tuliszków: Zderzenie na skrzyżowaniu w Kiszewach. Zginęły dwa cielaki

Około godz. 9.30 na drodze krajowej K-72 w miejscowości Kiszewy w gminie Tuliszków doszło do zderzenia dwóch samochodów. Ruch na trasie Konin -Tuliszków przez kilkadziesiąt minut odbywał się wahadłowo.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu drogi krajowej z drogą gminną. Kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Golf, ciągnący przyczepkę wyjechał z drogi podporządkowanej na główną wprost pod koła prawidłowo jadącego samochodu marki Peugeot Partner.

W wyniku zderzenia golf z przyczepką wpadł do pobliskiego rowu. Siła uderzenia była na tyle duża, że zginęły znajdujące się w przyczepce cielaczki. Poszkodowane zostały również dwie osoby podróżujące golfem, które trafiły do szpitala w Koninie.

Na miejscu zdarzenia pracowali strażacy z PSP w Turku i OSP w TULISZKOWIE oraz policja. Ruch na trasie Konin -Tuliszków przez kilkadziesiąt minut odbywał się wahadłowo.

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja