Bawili się na festynie przy NSPJ

Pomimo, że za oknem zdecydowanie już jesień, to chłód nie odstraszył mieszkańców Turku przed wzięciem udziału w parafialnym festynie rodzinnym przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa. Tłumnie przybyli na dziedziniec plebanii, gdzie czekało ich wiele atrakcji. Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rzecz odnowy ołtarza św. Józefa w tamtejszym kościele.

Impreza składała się z dwóch głównych punktów. Od godziny 14.00 można było nabyć przepyszne domowe ciasta rozdawane przez wolontariuszy z Centrum Wolontariatu. W różnych miejscach znajdywały się także interesujące stoiska promocyjne, między innymi turkowskiego muzeum czy policji. 

Na scenie w tym samym czasie prezentowali się artyści z powiatu tureckiego. Na deskach wystąpili uczniowie Szkół Podstawowych nr 1, 4 i 5, Gimnazjum nr 1 i 2 oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia. Talentami wykazali się również soliści Studia Piosenki i zespół taneczny MIKSO z Miejskiego Domu Kultury w Turku, Piotr Podembski, zespół Akord, Tradycja, Jarzębinki z Centrum Kultury i Sztuki w Malanowie.

W późniejszych godzinach odbyła się aukcja przedmiotów ofiarowanych przez darczyńców. ognisko

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja