O portalu

25 stycznia 2013 roku w Turku i w powiecie tureckim uruchomiliśmy nowy portal internetowy iTurek.net. Mamy nadzieję, że portal stanie się ważnym ogniwem łączącym różnych ludzi i różne środowiska z naszego regionu. Swoim działaniem planujemy objąć nie tylko miasto Turek, ale także wszystkie gminy z powiatu takie jak: Przykona, Tuliszków, Kawęczyn, Władysławów, Malanów, gm. Turek, Dobra oraz Brudzew.


Chcemy być wszędzie tam, gdzie będzie działo się coś ważnego. Będziemy zapowiadać i opisywać wydarzenia, oraz spotykać się z ciekawymi ludźmi. Jako redakcja iTurek.net pragniemy, aby portal kojarzył się nie tylko z informacją, ale przede wszystkim z wiedzą. Wiedzę tę będziemy przekazywać w sposób rzetelny i obiektywny. Oprócz bieżących informacji na naszej stronie znajdą Państwo również: blogi tematyczne, bezpłatne porady prawne oraz zakładkę poświęconą organizacjom pozarządowym.


Od strony technicznej warto zaznaczyć, że nowopowstały portal jest połączeniem prostych i funkcjonalnych rozwiązań. Wchodząc na iTurek.net uwagę użytkowników niewątpliwie zwróci nowoczesny Web design. Estetyczne napisy, harmonijne współistnienie poszczególnych elementów oraz właściwie dobrane i tematycznie ułożone informacje pozwalają na szybkie zapoznanie się ofertą portalu internetowego. 


Mamy nadzieję, że portal iTurek.net spełni Państwa wymagania i już wkrótce stanie się najchętniej odwiedzanym portalem w regionie. Chcemy zaznaczyć, że jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i uwagi. Czekamy na Państwa listy, opinie oraz ciekawe artykuły. Zapraszamy do współpracy.

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2024 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja