Kawęczyn: Kwiaty, podziękowania i dobre wyniki, czyli wójt Jan Nowak z absolutorium

Podczas XXIX Sesji Rady Gminy Kawęczyn, która odbyła sie dzisiaj, tj.25 maja absolutorium udzielono wójtowi Janowi Nowakowi. Po przedstawieniu uchwał budżetowych oraz krótkim sprawozdaniu z podjętych działań nie dziwi fakt, że radni jednogłośnie poparli dotychczasowego włodarza.

Na ręce skarbnik gminy Edyty Balcerzak oraz wójta Jana Nowaka przekazano kwiaty. Radni i sołtysi podziękowali również włodarzowi za dotychczasową działalność oraz zaangażowanie. Opinia Regionalnej Izby Obrachunkowej w Poznaniu była pozytywna, a wyrazem uznania było jednogłośnie udzielenie absolutorium.


- Wysokość nadwyżki za rok ubiegły jest druga co do wysokości, jeśli mowa o latach ubiegłych. Mieliśmy kiedyś nieco wyższą, z tego co pamiętam  za rok 2009. Wtedy to ona wynosiła powyżej 1,5 mln.zł. Ta jest niespełna milion niższa, ale nadal jest to duża nadwyżka, która pozwoli nam załatwić wiele spraw zaległych a nawet rozpocząć na szerszą skalę inwestycje nieplanowane. Rok 2016 był dobrym rokiem nie tylko pod względem środków finansowych, ale też współpraca układała się nam wszystkim co najmniej poprawnie- mówił wójt Jan Nowak.


Podziękował on również wraz z Edytą Balcerzak za zauważenie ciężkiej pracy i zrozumienie w czasami trudnych sytuacjach.

 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja